Witamy w świecie Ski-Raft

Wypocznij na spływach pontonowych! Zrelaksuj się na naszej przystani.

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to pełna emocji i pozytywnych wrażeń wyprawa, prowadzona pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Płyniemy pradawną doliną, przeciętą kolorowymi łąkami, otoczoną wysokimi, surowymi skałami, otulonymi rozśpiewanym lasem. Ten niecodzienny krajobraz jest doskonałym tłem imprez firmowych i uzupełnieniem atrakcyjnego programu spływu w ciekawych scenariuszach do wyboru.

Doskonała zabawa i bezpieczeństwo. Specjalnie dla tych, którzy nie mają doświadczenia, wybraliśmy bezpieczne trasy rekreacyjne. Zabawie towarzyszy doświadczona kadra wykwalifikowanych instruktorów. Każdy uczestnik otrzymuje kapok.

 

Jednodniowe wycieczki szkolne to świetna okazja do integracji klasy, możliwość lepszego poznania się, zgrania i nauki pracy zespołowej. Pozytywna, zdrowa rywalizacja sportowa i wspaniałe okoliczności przyrody – to najlepszy sposób aktywnego wypoczynku.

 

Organizujemy wycieczki szkolne – Dolny Śląsk jest doskonałym miejscem i stwarza szereg możliwości spędzania czasu tak, żeby na długo pozostał w pamięci uczestników. Nasza oferta przewiduje zróżnicowane preferencje i potrzeby – każdy znajdzie coś dla siebie, prezentujemy atrakcyjne propozycje oraz gotowe pakiety wycieczkowe.

 

Wycieczki szkolne z Ski-Raft to imprezy, dopięte na ostatni guzik. Zorganizujemy dla młodzieży aktywny dzień, pełen wyzwań i przygód, ale pamiętamy także o strawie dla ciała – posiadamy otwarty teren, doskonały na ognisko czy grilla oraz zamkniętą wiatę grillową na chłodniejsze dni.

 

FOLWARK SZYFRÓW

Ogromne emocje, adrenalina i mrok zagadek – grupa wygra tylko jeśli rozwikła wielką tajemnicę. Oparte na kanwie wydarzeń z regionu, z elementami historii, doskonale budują nastrój, tworząc atmosferę wielkiej przygody. Na głodnych wrażeń śmiałków, czeka kilka tajemnic na terenie 40.000 m2. Świetna zabawa gwarantowana!

 

MINI-ZOO

Wizyta w MINI-ZOO to wspaniała przygoda, która pozwala najmłodszym poznać zwyczaje zwierząt, dowiedzieć się, co jedzą i co lubią. Chętni mogą je nakarmić, przytulić i pogłaskać. Niezapomniany czas, bliskość natury, obcowanie z naszymi mniejszymi braćmi i atrakcje, których próżno szukać w innych miejscach.

Spędź niezapomniane chwile, cofnij się w czasie i zaprzyjaźnij ze zwierzętami, które z radością opowiedzą swoim językiem, swoje historie.

 

PAINTBALL

Zaczerpnij odpowiedniej dozy adrenaliny. Ubierz mundur i weź udział w rozgrywkach, nad przebiegiem których czuwa sędzia. Gwarancja doskonałej zabawy i dużej dawki emocji.

 

KOLEJKA

NOWA ATRAKCJA – Nowe oblicze Przełomu Bardzkiego! Przejedź się kolejką turystyczną wzdłuż Przełomu Nysy Kołodziej. Zapewniamy doskonałe widoki i piękno natury!