Pensjonat Perła Polanicy


Witamy Państwa w wyjątkowym miejscu, wygodnym, przytulnym, eleganckim - w Pensjonacie „Perła Polanicy”. Wypoczynek tutaj stanie się prawdziwą przyjemnością...

Co nas wyróżnia?

Serdeczność i domowa atmosfera zagwarantowana przez ludzi z pasją, którzy chcą Państwa gościć w naszym ośrodku. Każdy z naszych gości będzie mógł się czuć swobodnie, przeznaczyć swój wolny czas na prawdziwy wypoczynek i zapomnieć o zgiełku dnia codziennego. Dodatkową atrakcją będą wieczory w uroczej altanie grillowej, gdzie murowany grill będzie do dyspozycji naszych gości. Swój samochód mogą Państwo zostawić na naszym monitorowanym parkingu. Czy to możliwe, by czuć się lepiej u nas, niż we własnym domu? Na pewno tak! Serdeczność i profesjonalizm personelu „Perły Polanicy” sprawi, że poczują się Państwo u nas wygodnie i bezpiecznie jak w domu ale bez domowych obowiązków.

Nasz Pensjonat usytuowany jest w Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdroju w sąsiedztwie najpiękniejszych miejsc uzdrowiska - Wielkiej Pieniawy, Pijalni Wód Mineralnych, deptaka. Od nas wszędzie będą Państwo mieli blisko. Gorąco zapraszamy!