Ski-Raft Spływy Pontonowe Przełomem Bardzkim

Turystom, ceniącym sobie aktywny wypoczynek, polecamy ekscytujące spływy pontonowe Przełomem Bardzkim, organizowane przez doświadczoną firmę Ski-Raft. Podczas spływu można rozkoszować się widokiem pięknej Kotliny Kłodzkiej, wypocząć od codziennych trudów i zaznać nieco odpoczynku dla duszy. Spływy organizowane są zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup. Ski-Raft oferuje również eventy firmowe, imprezy integracyjne, pokazy, szkolenia i wiele innych..


Nie trzeba być ekspertem w pływaniu na pontonach, ponieważ wszystko odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora, a uczestnicy przechodzą obowiązkowe szkolenie w głównej siedzibie firmy na Przystani Wodnej Bardo. Spływy pontonowe organizowane są przede wszystkim w sezonie letnim, ale firma oferuje również zimowe spływy – zarówno kajakami, jak również pontonami. Ponadto w sezonie zimowym Ski-Raft zaprasza na narty na pobliskim stoku w Zieleńcu.

Aktywny wypoczynek i możliwość oglądania krajobrazów z zupełnie innej perspektywy sprawiają, że spływ pontonowy Przełomem Bardzkim zaliczany jest do obowiązkowego punktu podczas wycieczki w okolice Kotliny Kłodzkiej.

Drogi odkrywco proponujemy Ci:

Odwiedź oficjalną stronę atrakcji Spływy pontonowe Przełomem Bardzkim Wchodzę

Zarezerwuj termin Wybierz dogodną datę przyjazdu Rezerwuję

Błyskawiczny kontakt Wypełnij zapytanie ofertowe Piszę