Apartamenty Żywiołu


Apartamenty Żywiołu usytuowane są w zadrzewionej okolicy z bezpośrednim dojściem do rzeki, blisko centrum, które niewątpliwie jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w Sudetach. Miejsce to stanowi doskonałą bazę wycieczkową po okolicy, jak również sąsiednich miastach.

apartamenty zywolow

Stąd można rozpocząć wędrówkę po Kłodzku, (Twierdza Kłodzka), Złotym Stoku (Kopalnia Złota), czy Ząbkowicach Śląskich (Krzywa wieża). W ten sposób można spędzić miło czas w historycznej Kotlinie Kłodzkiej gdzie jest niezliczona ilość zabytków, niespotykane bogactwo krajobrazu oraz tajemnicze zakątki, które z pewnością nie pozwolą nudzić się Naszym Gościom
Oferowane przez nas apartamenty Żywioły spełniają wyższe standardy, są w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu oraz gwarantują komfort i wygodę.

Każdy z nich posiada między innymi:
- Telewizor LCD – 32"
- Lodówka z zamrażarką,
- Płyta indukcyjna,
- Kuchenka mikrofalowa z opiekaczem, czajnik, garnki
- Komplet sztućców, talerzy, szkła,
- Komplet pościeli oraz ręczników,
- Żelazko,
Apartamenty Żywioły to trzy apartamenty: woda, ogień, ziemia.

Apartament woda:
Liczba osób – 2/4
Liczba pokoi – 2+ 1 z aneksem kuchennym+ łazienka
Liczba pokoi nieprzechodnich – 1
Cena- w sezonie (czerwiec, lipiec, sierpień, święta i przedłużone weekendy) 200zł/doba. Posezonowacena za pobyt u nas to 40-60zł/osoba, w zależności od długości pobytu i ilości osób w apartamencie.

Apartament ogień:
Liczba osób – 4/6
Liczba pokoi – 2+ 1 z aneksem kuchennym+ łazienka
Liczba pokoi nieprzechodnich – 2
Cena- w sezonie (czerwiec, lipiec, sierpień, święta i przedłużone weekendy) 300zł/doba. Posezonowa cena za pobyt u nas to 40-60zł/osoba, w zależności od długości pobytu i ilości osób w apartamencie.

Apartament ziemia:
Liczba osób – 4/8
Liczba pokoi – 4+ 1 z aneksem kuchennym+ łazienka
Liczba pokoi nieprzechodnich – 4
Cena za pobyt u nas to 40-60zł/osoba, w zależności od długości pobytu i ilości osób w apartamencie.

Do dyspozycji naszych gości należy również wielki ogród, idealnie nadający się do biwakowania i grillowania, basen, parking.